درباره آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت

آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت متشکل از اساتید مجرب و با سابقه در عرصه آموزش آرایشگری مردانه با اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و انجمن مراقبت زیبایی استان تهران، مشغول به فعالیت می باشد؛ این آموزشگاه با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی و با اتکا بر دانش حرفه ای خود در امر آموزش، افتخار تعلیم هنرآموزان بسیاری را در رشته مراقبت و زیبایی مردانه داشته است. با توجه به اهداف بلند مدت موسسه، تمامی تلاش مدیران و مربیان آن در جهت خدمت رسانی هرچه مطلوب تر و کسب رضایت هنرآموزان، به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت های تخصصی این مجموعه است.

آموزشگاه پیرایش مردانه شفیع رسالت با مدیریت آقای مجتبی علی‌نژاد، دارای مدرک کارشناسی گریم و کارشناسی ارشد پوست و مو  از کشورهای هلند و مجارستان با هدف ایجاد اشتغال پایدار شکل گرفته است، امید است این حرکت عظیم در آینده کاری هنرجویان سرزمین باعث پیشرفت و ارتقائ هنرشان گردد.

 

 

برند نمونه آرایشگری کشور

شفیع رسالت کاملترین مرکز زیبایی آقایان در شرق تهران می باشد، که با افتخار طی چند دهه اخیر بیشترین هنرجو را در رشته مراقبت و زیبایی وارد بازار کار نموده است؛ آموزشگاه آرایشگری شفیع رسالت، هنر مراقبت و زیبایی را از مبتدی تا دوره های تخصصی در کلیه رشته ها توسط مدرسین برتر و دارای نشان درجه یک مربیگری از سازمان آموزش فنی و حرفه ای، نشان مدرس طلایی از کمپانی گریماس و… با بکارگیری تجهیزات و فناوری‌های روز دنیا در محیطی حرفه‌ای در اختیار هنرجویان رشته آرایشگری مردانه سراسر کشور قرار داده است.

افتخارات

  • داوری مسابقات بین المللی آرایشگری دبی، ترکیه، مجارستان و هلند
  • تقدیرنامه برترین واحد نمونه مشتری مدار در رشته آرایشگری مردانه
  • برگزارکننده اولین دوره مسابقات نخبگان آرایشگری مردانه
  • نشان عالی برترین آموزشگاه آرایشگری سال 1396
  • نشان برترین آموزشگاه آرایشگری سال 1392
  • و….

گواهینامه ها

نهادها، مراجع و رویدادهای زیادی در ایران و جهان هستند که در حوزه‌های مختلف،‌ به بررسی و رتبه‌بندی برندها می‌پردازند. مشتریان با اعتماد به تشخیص این مراجع، می‌توانند کسب‌وکارهای موفق را سریع‌تر انتخاب کنند و ریسک کاری خود را کاهش دهند. شفیع رسالت توانسته است در چند سال گذشته، تایید و تقدیر بسیاری از این نهادها را کسب کند و نامش را در میان بهترین‌ها ماندگار سازد و به مقام برند نمونه آموزش آرایشگری کشور دست پیدا کند.

لطفا امتیاز بدهید