هزینه آموزش آرایشگری مردانه با توجه به عوامل متعددی از قبیل دوره های مربوطه ، زمان دوره ها و … تعیین می گردد.

آرایشگری یکی از جذاب ترین و شادترین حرفه ها در سراسر جهان می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. امروزه اغلب جوانان به یادگیری این حرفه علاقمند می باشند. برخی نمی دانند که برای ورود به این حرفه ی جذاب باید از کجا شروع کنند و چگونه می توانند مدرک آرایشگری مردانه دریافت کنند.

آرایشگری همانند سایر حرفه ها ، مستلزم یادگیری مهارت و تکنیک های متعددی است. برای ورود به این شغل ، باید به صورت حرفه ای پیش رفته و تمامی اصول و آموزش های لازم را دریافت نمود.

اموزش ارایشگری مردانه از مبتدی

آیا می خواهید بدانید که برای آرایشگر شدن باید از کجا شروع کنید ؟ قبل از بررسی هزینه آموزش آرایشگری مردانه به این مسئله اشاره می کنیم. توجه داشته باشید که دوره های آموزشی و دوره های کارآموزی به گونه ای مکمل هم می باشند. شما باید در مرحله ی نخست به آموزش دوره های آموزشی آرایشگری مردانه اقدام نموده و سپس برای کارآموزی اقدام نمایید.

این مسئله ، بسیار مهم است که برای کسب نتیجه ی مطلوب و تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه ای باید دوره های آموزشی را پشت سر بگذارید. شما که مبتدی هستید و می خواهید به حرفه ی آرایشگری ورود کنید ، باید بدانید که دوره های کارآموزی به تنهایی نمی تواند شما را در این زمینه موفق نماید. لذا برای موفقیت و حرفه ای شدن در این زمینه ، در یک آموزشگاه آرایشگری مردانه ثبت نام نمایید.

دوره های آموزشی آرایشگری مردانه به دو دوره مقدماتی و حرفه ای دسته بندی شده است. هزینه آموزش آرایشگری مردانه با توجه به این دوره ها ، متفاوت می باشد. افراد مبتدی باید در گام نخست ، دوره های مقدماتی را آموزش ببینند و سپس در دوره های حرفه ای ثبت نام نمایند.

آموزش آرایشگری مو

دوره مقدماتی یا آموزش آرایشگری درجه 2 شامل آشنایی با ابزار آرایشگری ، مورفولوژی ، درک کامل ساختار پوست و مو ، آشنایی با اصول کوتاهی و مبحث زوایا در کوتاهی ، شیوه های دسته بندی سر جهت کوتاهی مو به صورت لیفت و لاانگشتی ، روش کوتاهی مو به طور ممتد و لایه لایه با بهره گیری از شانه و قیچی ، نحوه ی اصلاح صورت ، سشوار کشی ، کوتاهی مو با شانه کار و شانه الحاقی ، کوتاهی به روش گرجویشن ، آشنایی با  انکادر خطوط ده گانه و … می باشد.

دوره حرفه ای یا آموزش آرایشگری درجه 1 شامل چهره شناسی و درک بافت و خواب مو ، کار با قیچی در فرم های گوناگون ، texturing ، دسته بندی سر و پیاده سازی دیاگرام ، یادگیری اصول مهم در اصلاح مو ، آشنایی با تکنیک های پیشرفته  کوتاهی مو و Layering ، آشنایی با قواعد کنترل فید ، یادگیری تکنیک های مهم محو و قواعد محو پله و ناهمگونی ها با قیچی ، براشینگ مو ، کات خشک و … می باشد.

 

مدرسه آرایشگری در تهران

مدرسه آرایشگری در تهران

هزینه آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه ها یا مدارس مختلف ، متفاوت است. برای آموزش آرایشگری مردانه باید بهترین آموزشگاه ها یا مدارس را انتخاب نمایید. این انتخاب ، بسیار مهم است و تأثیر بسزایی در موفقیت شما در این زمینه خواهد داشت.

آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت ، یکی از حرفه ای ترین آموزشگاه های موجود در تهران است که برخوردار از اساتید و مربیان متخصص و متبحر می باشد. در این آموزشگاه بر اساس جدیدترین متدها و تکنیک های آموزشی ، به آموزش دوره های آرایشگری مردانه پرداخته می شود. آموزش آرایشگری در یک محیط مدرن و پیشرفته تحت نظر اساتید بزرگ ، سکویی برای موفقیت شما خواهد بود.

هزینه آموزش آرایشگری مردانه در سال 1401 چقدر است ؟

قطعاً نرخ ها به صورت سالیانه تغییر می کند. آموزشگاه های معتبر و حرفه ای ، بر اساس نرخ های مصوب فنی و حرفه ای به دریافت شهریه از هنرجویان عزیز اقدام می نمایند. با توجه به نوع دوره ها ( دوره های مقدماتی ، دوره های تخصصی و دوره های پیشرفته و … ) ، اساتید کلاس ها ، تعداد جلسات و سایر عوامل ممکن است نرخ ها متفاوت باشد.

با انتخاب معتبرترین و حرفه ای ترین آموزشگاه پیرایشگری مردانه ، اطمینان خاطر خواهید داشت که بهترین آموزش ها را فرا خواهید گرفت در حالی که هزینه های نامتعارفی پرداخت نخواهید کرد.

لطفا امتیاز بدهید